Lørdagens kampe U11-U19 opdateret med resultater

U19 Ligaen

Kl. 12.00 Vejle – Esbjerg 1-2
Kl. 12.30 AGF – Brøndby 0-1
Kl. 13.00 FCN – FCK 3-3
Kl. 13.00 AaB SønderjyskE 3-1
Kl. 13.00 Lyngby – OB 5-3
Silkeborg – FCM 0-0 (fredagskampen)

U19 Divisionen

Kl. 13.00 FC Helsingør – Viborg FF 1-1
Kl. 13.00 FC Roskilde – Næsby 6-0
Kl. 13.00 HIK – AC Horsens 2-4
Kl. 14.15 Randers – Næstved 0-1
Kl. 14.30 HB Køge – B93 2-1
Kl. 15.00 Thisted – AB 0-0
Kl. 15.15 Holbæk Hvidovre 4-1

U17 Ligaen
Kl. 13.00 Silkeborg – FCM 4-4
Kl. 14.15 Vejle – Esbjerg 1-2
Kl. 15.15 AGF – Brøndby 2-1
Kl. 15.15 AaB – SønderjyskE 1-2
Kl. 15.15 Lyngby – OB 2-3
Kl. 15.30 FCN – FCK 2-1

U17 Divisionen

Kl. 12.00 HB Køge – B.93 0-0
Kl. 12.00 Slagelse – Næstved 0-0
Kl. 13.00 Holbæk – Hvidovre 1-2
Kl. 13.00 HIK – AC Horsens 3-2
Kl. 13.00 Thisted – AB 1-5
Kl. 15.30 FC Helsingør – Viborg 1-8
Kl. 15.30 Roskilde – Næsby 2-3

U16 Liga 1 (F/J)
Kl. 10.30 Kolding B – FC Skanderborg 1-2
Kl. 13.00 Hobro – Frederikshavn 1-0

U15 Liga 1 (F/J), pulje 511
Kl. 12.30 AaB – FK Viborg 3-1

U15 Liga 1 (F/J), pulje 512
Kl. 10.00 Vejle – OB 0-1
Kl. 12.00 Esbjerg – Haderslev 0-5

U14 Liga 1 (F/J), pulje 501
Kl. 10.00 Randers – AGF 0-5
Kl. 11.00 FC Skanderborg – Aabybro IF 1-2
Kl. 11.15 AaB – FK Viborg 2-0
Randers – AaB 1-1 (onsdagskampen)
Brabrand – Horsens 1-3 (fredagskampen)

U14 Liga 1 (F/J), pulje 502
Kl. 13.00 Haderslev – Hedensted 5-1

U14 Øst 1, pulje 2 (S/K)
Kl.10.30 HIK – LSF 0-2
Kl. 12.00 A 27 – NFC 3-1
Kl. 12.00 FA 2000 – Slagelse 6-1

U13 Liga 1 (F/J), pulje 701 (S/K)
Kl. 10.00 AaB – FK Viborg 2-1
Kl. 11.00 Aalborg KFUM – Randers 2-1
Kl. 15.00 Hobro – AGF 0-4

U13 Liga 1 (F/J), pulje 702
Kl. Ringkøbing – FCM 1-8
Kl. 11.25 Horsens fS – Vejle 4-1
Kl. 13.00 FS Holstebro – Aabyhøj 1-3

U13 Liga 1 (F/J), pulje 703
Kl. 11.30 Haderslev – Holding IF 2-1
OB – Middelfart 3-0 (onsdagskampen)

U13 Øst 1, pulje 2 (S/K)
Kl. 10.30 Gladsaxe – HIK 2-6
Kl. 12.45 Vallensbæk – Holbæk 3-1
Kl. 14.15 Slagelse – FC Helsingør 1-1

U13 Øst 1, pulje 3 (S/K)
Kl. 10.00 GVI – Nykøbing FC 3-1
Kl. 11.15 Hørsholm – Fremad Valby 2-0

U12 Golden League (F/J)
Platin 1
Kl. 15.30 SFB – OKS 2-1

Platin 2
Kl. 14.45 Silkeborg – Holstebro 3-2

Sølv 1
14.00 SUB Sønderborg – Dalum IF 4-1

Sølv 2
Kl. 11.00 VRI – Hobro 2-5

Kobber 2
Kl. 14.30 Horsens fS – Marienlyst 4-0

Golden League U11
Platin 2
Kl. 13.30 Haderlsev – Marienlyst 1-7

Bronze 2
Kl. 10.00 Sanderum – Seest 3-0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *