Søndagens kampe U16-U11 – opdateret med resultater

U16 Liga 1, (F/J)
Kl. 10.00 Næsby – Vejle 2-5
Kl. 12.15 VSK Aarhus – Hjørring IF 4-2
Kl. 14.00 HEI – Middelfart 2-6
Kl. 15.00 AGF – Jetsmark 4-4
Kl. 15.00 OB – Bredballe 2-1

U15 Liga 1, pulje 511 (J/F)
Kl. 13.00 TRIF – IF Lyseng 1-1
Kl. 13.45 Silkeborg – Hjørring IF 7-2

U15 Liga 1, pulje 512 (J/F)
Kl. 13.00 FCM – Kolding IF 7-0
Kl. 14.00 SfB – Horsens fS 2-1

U15 Øst 1, Pulje 1 (S/K)
Kl. 11.00 FC Helsingør – Lyngby 2-7
Kl. 12.30 FCN – FCK 0-2
Kl. 13.00 Brødnby – B93 2-3

U15 Øst 1, Pulje 2 (S/K)
Kl. 11.00 AB – Næstved 2-1
Kl. 11.00 HB Køge – Slagelse 5-1
Kl. 11.30 Hørsholm – A27 1-2
Kl. 14.00 Ishøj IF – FC Roskilde 3-1
Kl. 14.00 Jægersborg – Greve Fodbold 2-1
Kl. 15.30 HIK – Sundby Fremad 3-3

U14 Liga 1, Pulje 2 (F/J)
Kl. 12.00 Esbjerg – FCM 2-6
Kl. 13.00 OB – Skanderborg 3-0
Kl. 14.00 Ringkøbing – Vejle 3-0

U14 Øst 1, Pulje 1 (S/K)
Kl. 10.00 B93 – Lyngby 4-3

U14 Øst 1, Pulje 2 (S/K)
Kl. 10.00 Fremad Amager/Sundby Holbæk 1-1
Kl. 11.00 Næstved – FC Helsingør 1-2

U13 Liga 1, Pulje 701 (F/J)
Kl. 11.00 Kolind – HEI 0-7


U13 Liga 1, Pulje 702 (F/J)
Kl. 09.15 Silkeborg – FC Salling 3-4

U13 Liga 1, Pulje 703 (F/J)
Kl. 11.30 SUB Sønderborg – Næsby 2-0

U13 Øst 1, Pulje 1 (S/K)
Kl. 13.00 FC Roskilde – B93 0-1

U13 Øst 1, Pulje 2 (S/K)
Kl. 12.00 Ølstykke – LSF 3-2

U13 Øst 1, Pulje 3 (S/K)
Kl. 11.00 B1903 – Næstved 3-3

U12 Golden League (F/J)
Platin 1
Kl. 10.30 ASA – Viborg Sdrm. 1-2

Guld 1
Kl. 11.00 Grenaa – AGF 0-6

Guld 2
Kl. 10.00 FC Horsens – Esbjerg 3-2

Sølv 1
Kl. 16.30 Aabenraa – Næsby 5-0

Sølv 2
Kl. 10.30 Randers – Ringkøbing 3-2

Bronze 1
kl. 11.00 TPI – Helsted Fremad 0-1
Kl. 14.00 Stensball – HEI 3-2

Bronze 2
Kl. 11.00 BBB – Varde 2-2
Kl. 11.00 Haderslev – Spnagsbjerg 2-1

Kobber 2
Kl. 15.300 Middelfart – Hammelev 0-1

Jern 1
Kl. 14.00 Nr. Bjært – Lystrup

Golden League U11 (F/J)
Guld 2
Kl. 14.00 Dalum – Løgstrup 1-3
Kl. 14.300 AGF – Vejle 3-3

Sølv 2
Kl. 10.00 FC Horsens – Næsby 3-5

Bronze 1
Kl. 11.00 Skørping – Taulov 8-3
Kl. 11.00 Ikast – FC Skanderborg 8-3

Bronze 2
Kl. 11.00 Rødekro – Korup-Ubberud 7-0








Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *